HAT901CSDC24
- Номер детали производителя:
- HAT901CSDC24
- Производитель/бренд:
- Hasco Relays
- Часть описания:
- RELAY SPDT 30A 24V
- Производитель :
- Hasco Relays
- Категория продукта :
- Силовые реле, более 2 ампер
- Coil Current :
- 36.4 mA
- Coil Insulation :
- Class B
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 24VDC
- Contact Form :
- SPDT (1 Form C)
- Contact Material :
- Silver Alloy
- Contact Rating (Current) :
- 30 A
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Must Operate Voltage :
- 18 VDC
- Must Release Voltage :
- 2.4 VDC
- Operate Time :
- 15 ms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- Release Time :
- 10 ms
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 277VAC - Max