47-412040-BK
Номер детали производителя:
47-412040-BK
Производитель/бренд:
NTE Electronics, Inc.
Часть описания:
H/S 4.72 IN 48 IN BLACK T
Состояние запаса:
4
Производитель :
NTE Electronics, Inc.
Категория продукта :
Термоусадочная трубка
Color :
Black
Features :
Adhesive Lined, Flame Retardant, Fluid Resistant
Inner Diameter - Recovered :
1.575" (40.01mm)
Inner Diameter - Supplied :
4.720" (119.89mm)
Length :
4.00' (1.22m)
Material :
Polyolefin (PO)
Operating Temperature :
-40°C ~ 120°C
Product Status :
Active
Recovered Wall Thickness :
0.181" (4.60mm)
Shelf Life :
Shrink Temperature :
110°C
Shrinkage Ratio :
3 to 1
Storage/Refrigeration Temperature :
Type :
Tubing, Semi-Flexible
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A