AL4C12SCLA22000G
Номер детали производителя:
AL4C12SCLA22000G
Производитель/бренд:
Amphenol Anytek
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 12A 220V
Производитель :
Amphenol Anytek
Категория продукта :
Силовые реле, более 2 ампер
Coil Current :
14.7 mA
Coil Insulation :
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
220VAC
Contact Form :
4PDT (4 Form C)
Contact Material :
Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) :
12 A
Features :
Lighted Indicator, Mechanical Indicator
Mounting Type :
Socketable
Must Operate Voltage :
176 VAC
Must Release Voltage :
33 VAC
Operate Time :
20 ms
Operating Temperature :
-25°C ~ 50°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
20 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
277VAC, 28VDC - Max
Termination Style :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V