R14-11A10-24
Номер детали производителя:
R14-11A10-24
Производитель/бренд:
NTE Electronics, Inc.
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 15A 24V
Состояние запаса:
264
Производитель :
NTE Electronics, Inc.
Категория продукта :
Силовые реле, более 2 ампер
Coil Current :
Coil Insulation :
Coil Type :
Coil Voltage :
24VAC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Material :
Contact Rating (Current) :
15 A
Features :
Mounting Type :
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operate Time :
25 ms
Operating Temperature :
-30°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
25 ms
Seal Rating :
Switching Voltage :
Termination Style :
Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A
Каталог сопутствующих товаров
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
  • Panasonic
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V