IS.IOR10.220-8A
- Номер детали производителя:
- IS.IOR10.220-8A
- Производитель/бренд:
- Industrial Shields
- Часть описания:
- RELAY GEN PURPOSE 8A 12V
- Состояние запаса:
- 5
- Производитель :
- Industrial Shields
- Категория продукта :
- Силовые реле, более 2 ампер
- Coil Current :
- Coil Insulation :
- Coil Type :
- Non Latching
- Coil Voltage :
- 12VDC
- Contact Form :
- Contact Material :
- Contact Rating (Current) :
- 8 A
- Features :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operate Time :
- Operating Temperature :
- Product Status :
- Active
- Relay Type :
- General Purpose
- Release Time :
- Seal Rating :
- Switching Voltage :
- 220VAC, 24VDC - Max