A12503RNMCQ
Номер детали производителя:
A12503RNMCQ
Производитель/бренд:
C&K, now part of Littelfuse
Часть описания:
SWITCH ROTARY 8POS 2.5A 125V
Состояние запаса:
34
Производитель :
C&K, now part of Littelfuse
Категория продукта :
Поворотные переключатели
Actuator Length :
9.53mm
Actuator Type :
Flatted (6.35mm Dia)
Angle of Throw :
45°
Circuit per Deck :
SP8T
Contact Finish :
Silver
Contact Material :
Silver (Ag)
Contact Timing :
Non-Shorting (BBM)
Current Rating (Amps) :
2.5A (AC), 350mA (DC)
Depth Behind Panel :
14.48mm
Features :
Modular Base
Index Stops :
Fixed
Mounting Type :
Panel Mount, Through Hole
Number of Decks :
1
Number of Poles per Deck :
1
Number of Positions :
8
Product Status :
Active
Termination Style :
PC Pin
Voltage Rating - AC :
125 V
Voltage Rating - DC :
125 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
A125 Interlight 9,088 Replacement for Oppo A125 Replac
A125 M5Stack 12 PANEL FRAME FOR M5CORE
A125 Test Products International (TPI) 7,321 A124 PLUS A120 HOOK
A125 Astro Tool Corp. 9,682 TOOL HAND CRIMPER SIDE ENT RATCH
A125-G Astro Tool Corp. 9,208 CRIMP TOOL 24 AWG