ALZ11B24W
Номер детали производителя:
ALZ11B24W
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 24V
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Силовые реле, более 2 ампер
Coil Current :
16.7 mA
Coil Insulation :
Class B
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPDT (1 Form C)
Contact Material :
Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) :
16 A
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Must Operate Voltage :
16.8 VDC
Must Release Voltage :
2.4 VDC
Operate Time :
15 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Relay Type :
General Purpose
Release Time :
5 ms
Seal Rating :
Sealed - Flux Protection
Switching Voltage :
440VAC - Max
Termination Style :
PC Pin
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONDUCTIVE TUBE JOINT NOZZLE
    5M CABLE FOR ER-V
    CONTROLLER AREA IONIZER ER-X
    CABLE WITH CONNECTOR LENGTH 9M
    DISCHARGE NEEDLE UNIT FOR ER-Q
Каталог сопутствующих товаров
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 5V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
    RELAY GEN PURPOSE SPST 5A 24V
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V