9270-24-20TR
Номер детали производителя:
9270-24-20TR
Производитель/бренд:
Coto Technology
Часть описания:
RELAY RF SPST-NO 500MA 24V
Производитель :
Coto Technology
Категория продукта :
Высокочастотные (РЧ) реле
Coil Current :
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
24VDC
Contact Form :
SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current) :
500 mA
Features :
Magnetic Shield
Mounting Type :
Surface Mount
Must Operate Voltage :
13.4 VDC
Must Release Voltage :
2 VDC
Operate Time :
0.4 ms
Operating Temperature :
-20°C ~ 125°C
Product Status :
Obsolete
Release Time :
0.1 ms
Switching Voltage :
200VAC, 200VDC - Max