CSS-50508N
Номер детали производителя:
CSS-50508N
Производитель/бренд:
CUI Devices
Часть описания:
SPEAKER 8OHM 250MW TOP PORT 85DB
Состояние запаса:
16
Производитель :
CUI Devices
Категория продукта :
Динамики
Efficiency - dBA :
85.00
Efficiency - Testing :
250mW/500mm
Efficiency - Type :
Sound Pressure Level (SPL)
Frequency - Self Resonant :
380Hz
Frequency Range :
304 Hz ~ 3.2 kHz
Height - Seated (Max) :
0.677" (17.20mm)
Impedance :
8 Ohms
Ingress Protection :
Material - Cone :
Paper
Material - Magnet :
Nd-Fe-B
Port Location :
Top
Power - Max :
500 mW
Power - Rated :
250 mW
Product Status :
Active
Ratings :
Shape :
Round, Square Frame
Size / Dimension :
1.988" L x 1.988" W (50.50mm x 50.50mm)
Technology :
Magnetic
Termination :
Solder Eyelet(s)
Type :
General Purpose
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER PIEZO 10V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 16.9X16.9MM SMD
    BUZZER PIEZO 12V 13.7MM TH
    BUZZER PIEZO 12V 32MM FLANGE
    BUZZER PIEZO 12V 41.8MM FLANGE