G6K2FRFSTR09DC45
Номер детали производителя:
G6K2FRFSTR09DC45
Производитель/бренд:
Omron Electronic Components
Часть описания:
RELAY RF DPDT 1A 4.5V
Производитель :
Omron Electronic Components
Категория продукта :
Высокочастотные (РЧ) реле
Coil Current :
23.2 mA
Coil Type :
Non Latching
Coil Voltage :
4.5VDC
Contact Form :
DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current) :
1 A
Features :
Mounting Type :
Surface Mount
Must Operate Voltage :
3.6 VDC
Must Release Voltage :
0.45 VDC
Operate Time :
3 ms
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Release Time :
3 ms
Switching Voltage :
125VAC, 60VDC - Max