CC800/4SA500
Номер детали производителя:
CC800/4SA500
Производитель/бренд:
Carlo Gavazzi
Часть описания:
RLY CONT 4P 500V 50/60HZ 2NO/2NC
Производитель :
Carlo Gavazzi
Категория продукта :
Контакторы (электромеханические)
Coil Voltage :
Contact Form :
Contact Rating (Current) :
Features :
Mounting Type :
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Switching Voltage :
Termination Style :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • EPCOS (TDK)
    HVC200A-24SE / 200A 24V DUAL COI
  • TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
    RELAY CONTACTOR SPST 500A 12V