CC130/4SAD200
- Номер детали производителя:
- CC130/4SAD200
- Производитель/бренд:
- Carlo Gavazzi
- Часть описания:
- RLY CONT 4P 200VACDC 2NO/2NC
- Производитель :
- Carlo Gavazzi
- Категория продукта :
- Контакторы (электромеханические)
- Coil Voltage :
- 200VAC/DC
- Contact Form :
- 4PST-NO (4 Form A)
- Contact Rating (Current) :
- 130 A
- Features :
- Auxiliary Contacts
- Mounting Type :
- Chassis Mount, DIN Rail
- Must Operate Voltage :
- Must Release Voltage :
- Operating Temperature :
- -5°C ~ 60°C
- Product Status :
- Active
- Switching Voltage :
- 690VAC - Max