RLY540-2-24
Номер детали производителя:
RLY540-2-24
Производитель/бренд:
NTE Electronics, Inc.
Часть описания:
CONTACTOR 2P 40FLA 24V
Состояние запаса:
44
Производитель :
NTE Electronics, Inc.
Категория продукта :
Контакторы (электромеханические)
Coil Voltage :
24VAC
Contact Form :
DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current) :
40 A
Features :
Mounting Type :
Chassis Mount
Must Operate Voltage :
Must Release Voltage :
Operating Temperature :
Product Status :
Active
Switching Voltage :
Termination Style :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BUZZER 240V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 24V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BUZZER 120V 32.51X26.92 PNL MNT
    BUZZER 12V 32.51X26.92MM PNL MNT
    BATT CHG USB PWR PK 4.8-5.25V 1A