300-S25N30D10
Номер детали производителя:
300-S25N30D10
Производитель/бренд:
c3controls
Часть описания:
NR 25A3P 120V60HZ/110V50HZ 1NOAX
Состояние запаса:
200
Производитель :
c3controls
Категория продукта :
Контакторы (электромеханические)
Coil Voltage :
120VAC
Contact Form :
3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current) :
25 A
Features :
Auxiliary Contacts
Mounting Type :
Chassis Mount, DIN Rail
Must Operate Voltage :
96 VAC
Must Release Voltage :
42 VAC
Operating Temperature :
-25°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Switching Voltage :
690VAC - Max
Termination Style :
Screw Terminal
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • EPCOS (TDK)
    HVC200A-24SE / 200A 24V DUAL COI
  • TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
    RELAY CONTACTOR SPST 500A 12V
  • EPCOS (TDK)
    HVC500B-12E / 500A 12 V DUAL COI
    RELAY CONTACTOR SPST 500A 115V
  • TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
    RELAY CONTACTOR 4PST 30A 24V