APC-16E-700
- Номер детали производителя:
- APC-16E-700
- Производитель/бренд:
- MEAN WELL
- Часть описания:
- LED DRIVER CC AC/DC 9-24V 700MA
- Производитель :
- MEAN WELL
- Категория продукта :
- Драйверы светодиодов
- Approval Agency :
- CE, ENEC
- Current - Output (Max) :
- 700mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 82%
- Features :
- OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 70°C
- Power (Watts) :
- 17 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP42
- Size / Dimension :
- 3.03" L x 1.57" W x 1.14" H (77.0mm x 40.0mm x 29.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 264VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 180VAC
- Voltage - Isolation :
- 3.75 kV
- Voltage - Output :
- 9 ~ 24V