403A134-3/42-0
Номер детали производителя:
403A134-3/42-0
Производитель/бренд:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Часть описания:
HEATSHRINK BOOT BRKOUT 3:1 SZ34
Производитель :
Категория продукта :
Термоусадочные сапоги, колпачки
Color :
Black
Features :
Adhesive Coating, Flame Retardant
Large Diameter Recovered :
0.900" (22.86mm)
Large Diameter Supplied :
1.750" (44.45mm)
Large Recovered Length :
1.590" (40.39mm)
Material :
Polyolefin (PO), Semi-Rigid
Product Status :
Active
Shell Size - Insert :
34
Small Diameter Recovered :
0.320" (8.13mm)
Small Diameter Supplied :
0.870" (22.10mm)
Small Recovered Length :
1.200" (30.48mm)
Total Length Recovered :
3.500" (88.90mm)
Total Length Supplied :
Type :
Boot, Transition - Breakout, 3:1
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156
Каталог сопутствующих товаров
    HEATSHRINK BOOT R/A SZ32 BLACK
    HEATSHRINK BOOT SZ63 BLACK
  • TE Connectivity Raychem Cable Protection
    HEATSHRINK BOOT SZ21 BLACK
    BOOT MOLDED
    HEATSHRINK BOOT SZ32 BLACK
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
403A Wakefield Thermal 9,939 HEATSINK POWER TO-3