LED40W-022-C1820-D
Номер детали производителя:
LED40W-022-C1820-D
Производитель/бренд:
Thomas Research Products
Часть описания:
LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 1.82A
Производитель :
Thomas Research Products
Категория продукта :
Драйверы светодиодов
Approval Agency :
CE, cURus
Current - Output (Max) :
1.82A
Dimming :
Analog
Efficiency :
86%
Features :
OCP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
Power (Watts) :
40 W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
IP66, NEMA 4
Size / Dimension :
3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current
Voltage - Input (Max) :
305VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
7 ~ 22V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    LED ASSMB FOR USE W/EOL3
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 347V
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 480V
    LIGHTING SURGE PROTECTOR 277V