CLSD-020-PRG-G2
- Номер детали производителя:
- CLSD-020-PRG-G2
- Производитель/бренд:
- NMB
- Часть описания:
- LED DRIVER CC/CV AC/DC 5-42V 2A
- Производитель :
- NMB
- Категория продукта :
- Драйверы светодиодов
- Approval Agency :
- CE, CSA, EN, UL
- Current - Output (Max) :
- 2A
- Dimming :
- Analog, PWM
- Efficiency :
- 90%
- Features :
- OCP, OTP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 20 W
- Product Status :
- Obsolete
- Ratings :
- IP20
- Size / Dimension :
- 4.15" L x 2.77" W x 1.10" H (105.4mm x 70.4mm x 28.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current, Voltage
- Voltage - Input (Max) :
- 305VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 90VAC
- Voltage - Isolation :
- 3 kV
- Voltage - Output :
- 5 ~ 42V