TLD1040-24-C1050
- Номер детали производителя:
- TLD1040-24-C1050
- Производитель/бренд:
- Triad Magnetics
- Часть описания:
- LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 1.05A
- Производитель :
- Triad Magnetics
- Категория продукта :
- Драйверы светодиодов
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Current - Output (Max) :
- 1.05A
- Dimming :
- Efficiency :
- 84%
- Features :
- OCP, OVP, SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -30°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- 40 W
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP66, NEMA 4
- Size / Dimension :
- 3.74" L x 2.76" W x 1.26" H (95.0mm x 70.0mm x 32.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 304VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 100VAC
- Voltage - Isolation :
- Voltage - Output :
- 12 ~ 24V