7006-H-500
- Номер детали производителя:
- 7006-H-500
- Производитель/бренд:
- LEDdynamics, Inc.
- Часть описания:
- LED DRIVER CC AC/DC 500MA
- Производитель :
- LEDdynamics, Inc.
- Категория продукта :
- Драйверы светодиодов
- Approval Agency :
- Current - Output (Max) :
- 500mA
- Dimming :
- Efficiency :
- 95%
- Features :
- SCP
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Power (Watts) :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Size / Dimension :
- 2.00" L x 0.50" Dia (51.0mm x 13.0mm)
- Standard Number :
- Termination Style :
- Wire Leads
- Topology :
- AC DC Converter
- Type :
- Constant Current
- Voltage - Input (Max) :
- 24VAC
- Voltage - Input (Min) :
- 8VAC