LDP020-361-00
Номер детали производителя:
LDP020-361-00
Производитель/бренд:
Digi-Key/Cree
Часть описания:
LED DVR CC/CV AC/DC 18-36V .35A
Состояние запаса:
6
Производитель :
Digi-Key/Cree
Категория продукта :
Драйверы светодиодов
Approval Agency :
cULus, EN
Current - Output (Max) :
350mA
Dimming :
Efficiency :
80%
Features :
OCP, OVP, SCP
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-20°C ~ 60°C
Power (Watts) :
20 W
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Ratings :
IP64
Size / Dimension :
5.39" L x 1.50" W x 1.18" H (137.0mm x 38.0mm x 30.0mm)
Standard Number :
Termination Style :
Wire Leads
Topology :
AC DC Converter
Type :
Constant Current, Voltage
Voltage - Input (Max) :
264VAC
Voltage - Input (Min) :
90VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output :
18 ~ 36V