SPKM.50.8.A
- Номер детали производителя:
- SPKM.50.8.A
- Производитель/бренд:
- Taoglas
- Часть описания:
- SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 93DB
- Состояние запаса:
- 570
- Производитель :
- Taoglas
- Категория продукта :
- Динамики
- Efficiency - dBA :
- Efficiency - Testing :
- 500mW/100mm
- Efficiency - Type :
- Sound Pressure Level (SPL)
- Frequency - Self Resonant :
- 450Hz
- Frequency Range :
- 10 Hz ~ 11 kHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.315" (8.00mm)
- Impedance :
- 8 Ohms
- Ingress Protection :
- Material - Cone :
- Material - Magnet :
- Nd-Fe-B
- Port Location :
- Top
- Power - Max :
- 800 mW
- Power - Rated :
- 500 mW
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- Shape :
- Round
- Size / Dimension :
- 1.969" Dia (50.00mm)