ER1724RJL
- Номер детали производителя:
- ER1724RJL
- Производитель/бренд:
- TE Connectivity AMP Connectors
- Часть описания:
- RES 24 OHM 5% 14W AXIAL
- Производитель :
- Категория продукта :
- Резисторы сквозного отверстия
- Composition :
- Wirewound
- Failure Rate :
- Features :
- Height - Seated (Max) :
- Number of Terminations :
- 2
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 200°C
- Package / Case :
- Axial
- Power (Watts) :
- 14W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 24 Ohms
- Size / Dimension :
- 0.315" Dia x 2.106" L (8.00mm x 53.50mm)
- Supplier Device Package :
- Axial
- Temperature Coefficient :
- 0/ +60ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%