TC-CAPS-4001-9
Номер детали производителя:
TC-CAPS-4001-9
Производитель/бренд:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Часть описания:
HEATSHRINK CAP WHITE 1.6MM
Производитель :
Категория продукта :
Термоусадочные сапоги, колпачки
Color :
White
Features :
Abrasion Resistant, Flame Retardant, Flex Resistant, Vibration Resistant
Large Diameter Recovered :
0.030" (0.76mm)
Large Diameter Supplied :
0.063" (1.60mm)
Large Recovered Length :
Material :
Polyolefin (PO), Semi-Rigid
Product Status :
Active
Shell Size - Insert :
Small Diameter Recovered :
Small Diameter Supplied :
Small Recovered Length :
Total Length Recovered :
0.400" (10.16mm)
Total Length Supplied :
0.752" (19.10mm)