RSF66B50B150
Номер детали производителя:
RSF66B50B150
Производитель/бренд:
Sensata Technologies – Cynergy3
Часть описания:
FLOATSWITCH 25VA DUAL VERT 177MM
Состояние запаса:
8
Производитель :
Категория продукта :
Поплавковые датчики уровня
Current :
600 mA
Material - Housing & Prism :
Polypropylene Sulphide (PPS)
Minimum Liquid Specific Gravity :
0.85
Mounting Type :
Panel Mount, M16x2 Thread
Operating Temperature :
-10°C ~ 85°C
Output Configuration :
SPST-NC/NO, SPST-NC/NO
Output Type :
Switch (2) (Dual Float)
Product Status :
Active
Switch Actuation Level :
1.969", 5.906" (50mm, 150mm)
Type :
Liquid
Voltage Rating :
120VDC, 240VAC