AS33-M42M-B53
- Номер детали производителя:
- AS33-M42M-B53
- Производитель/бренд:
- Broadcom
- Часть описания:
- MOD 33MM 42B MT 5V M3 HUB BISS
- Производитель :
- Broadcom
- Категория продукта :
- Энкодеры - промышленные
- Actuator Type :
- External Magnet, Not Included
- Built in Switch :
- No
- Detent :
- No
- Encoder Type :
- Magnetic
- Mounting Type :
- Chassis Mount, Motors
- Orientation :
- Vertical
- Output Type :
- BiSS-C
- Product Status :
- Active
- Pulses per Revolution :
- Programmable
- Rotational Life (Cycles Min) :
- Termination Style :
- Connector
- Voltage - Supply :
- 4.5V ~ 5.5V