DS200UB-10V
Номер детали производителя:
DS200UB-10V
Производитель/бренд:
Danisense
Часть описания:
CURRENT TRANSDUCER 200A
Состояние запаса:
4
Производитель :
Danisense
Категория продукта :
Датчики тока
Accuracy :
Current - Sensing :
200A
Current - Supply (Max) :
104mA
For Measuring :
AC/DC
Frequency :
DC ~ 500kHz
Linearity :
±0.005%
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Output :
Ratiometric, Voltage
Package / Case :
Module, Single Pass Through
Polarization :
Bidirectional
Product Status :
Active
Response Time :
1µs
Sensitivity :
Sensor Type :
Flux Gate, Closed Loop
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
±14.25V ~ 15.75V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CURRENT TRANSDUCER 50A
    TYPE B RESIDUAL CURRENT MONITOR
    CURRENT TRANSDUCER 600A
    CURRENT TRANSDUCER 2000A
    1000A CURRENT TRANSDUCER CURRENT