ST5-28B23
Номер детали производителя:
ST5-28B23
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 12VA TH
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 840mA, Series 420mA
Height - Seated (Max) :
36.58mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
12VA
Primary Winding(s) :
Single
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
47.24mm L x 39.62mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
2500Vrms
Voltage - Primary :
115V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 14V, Series 28V