MPI-250-20
- Номер детали производителя:
- MPI-250-20
- Производитель/бренд:
- Signal Transformer
- Часть описания:
- PWR XFMR LAMINATED 250VA CHAS MT
- Производитель :
- Signal Transformer
- Категория продукта :
- Силовые трансформаторы
- Center Tap :
- No
- Current - Output (Max) :
- Parallel 25A, Series 12.5A
- Height - Seated (Max) :
- 98.20mm
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Power - Max :
- 250VA
- Primary Winding(s) :
- Dual, Multiple Taps
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Dual
- Size / Dimension :
- 104.80mm L x 104.90mm W
- Termination Style :
- Terminal Block
- Type :
- Laminated Core
- Voltage - Isolation :
- 4000Vrms
- Voltage - Primary :
- 100V, 115V, 200V, 215V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 10V, Series 20V