14A-10-20B21
Номер детали производителя:
14A-10-20B21
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 10VA TH
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 1A, Series 500mA
Height - Seated (Max) :
34.93mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
10VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Single, Multiple Taps
Size / Dimension :
47.63mm L x 39.67mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 10V, Series 20V