LP34-1400B100
- Номер детали производителя:
- LP34-1400B100
- Производитель/бренд:
- YAGEO Group
- Часть описания:
- PWR XFMR SEMI-TORO TH
- Производитель :
- YAGEO Group
- Категория продукта :
- Силовые трансформаторы
- Center Tap :
- No
- Current - Output (Max) :
- Parallel 2.8A, Series 1.4A
- Height - Seated (Max) :
- 34.93mm
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power - Max :
- Primary Winding(s) :
- Dual
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Dual
- Size / Dimension :
- 79.38mm L x 63.50mm W
- Termination Style :
- PC Pin
- Type :
- Semi-Toroidal
- Voltage - Isolation :
- 1500Vrms
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 17V, Series 34V