VPS16-2700
Номер детали производителя:
VPS16-2700
Производитель/бренд:
Triad Magnetics
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT
Состояние запаса:
3
Производитель :
Triad Magnetics
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 5.4A, Series 2.7A
Height - Seated (Max) :
54.10mm
Mounting Type :
Chassis Mount
Power - Max :
43VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
58.67mm L x 50.80mm W
Termination Style :
Solder, Quick Connect
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
4000Vrms
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 8V, Series 16V
Weight :
1.6 lbs (725.7 g)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FIXED IND 70.05UH 9.7A 24MOHM TH
    FIXED IND 500MH 300MA 30OHM CHAS
    FIXED IND 1H 240MA 50 OHM CHASS
    FIXED IND 10H 90MA 270 OHM CHASS
    FIXED IND 320MH 600MA 10 OHM