TCT40-10E07AE
Номер детали производителя:
TCT40-10E07AE
Производитель/бренд:
Triad Magnetics
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 40VA CHAS MT
Производитель :
Triad Magnetics
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
3.34A
Height - Seated (Max) :
59.44mm
Mounting Type :
Chassis Mount
Power - Max :
40VA
Primary Winding(s) :
Single, Multiple Taps
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Single
Size / Dimension :
92.46mm L x 66.04mm W
Termination Style :
Solder, Quick Connect
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
1500VAC
Voltage - Primary :
208V, 240V
Voltage - Secondary (Full Load) :
12V
Weight :
1.5 lbs (680.4 g)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FIXED IND 70.05UH 9.7A 24MOHM TH
    FIXED IND 500MH 300MA 30OHM CHAS
    FIXED IND 1H 240MA 50 OHM CHASS
    FIXED IND 10H 90MA 270 OHM CHASS
    FIXED IND 320MH 600MA 10 OHM