A41-130-36L
- Номер детали производителя:
- A41-130-36L
- Производитель/бренд:
- Signal Transformer
- Часть описания:
- PWR XFMR LAMINATED 130VA CHAS MT
- Производитель :
- Signal Transformer
- Категория продукта :
- Силовые трансформаторы
- Center Tap :
- No
- Current - Output (Max) :
- Parallel 7.2A, Series 3.6A
- Height - Seated (Max) :
- 85.70mm
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Power - Max :
- 130VA
- Primary Winding(s) :
- Dual
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Dual
- Size / Dimension :
- 71.40mm L x 76.20mm W
- Termination Style :
- Wire Leads
- Type :
- Laminated Core
- Voltage - Isolation :
- 4000Vrms
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 18V, Series 36V