LP-10-4800
- Номер детали производителя:
- LP-10-4800
- Производитель/бренд:
- Signal Transformer
- Часть описания:
- PWR XFMR SEMI-TORO 48VA TH
- Производитель :
- Signal Transformer
- Категория продукта :
- Силовые трансформаторы
- Center Tap :
- No
- Current - Output (Max) :
- Parallel 9.6A, Series 4.8A
- Height - Seated (Max) :
- 34.90mm
- Mounting Type :
- Through Hole
- Power - Max :
- 48VA
- Primary Winding(s) :
- Dual
- Product Status :
- Active
- Secondary Winding(s) :
- Dual
- Size / Dimension :
- 79.20mm L x 63.50mm W
- Termination Style :
- PC Pin
- Type :
- Semi-Toroidal
- Voltage - Isolation :
- 1500Vrms
- Voltage - Primary :
- 115V, 230V
- Voltage - Secondary (Full Load) :
- Parallel 5V, Series 10V