PL2.5-10-130B
Номер детали производителя:
PL2.5-10-130B
Производитель/бренд:
Tamura
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 2.5VA TH
Производитель :
Tamura
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 500mA, Series 250mA
Height - Seated (Max) :
28.60mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
2.5VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
41.28mm L x 36.37mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
3500Vrms
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 5V, Series 10V