VPP24-210-B
Номер детали производителя:
VPP24-210-B
Производитель/бренд:
Triad Magnetics
Часть описания:
PWR XFMR LAMINATED 5VA TH
Производитель :
Triad Magnetics
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 420mA, Series 210mA
Height - Seated (Max) :
34.93mm
Mounting Type :
Through Hole
Power - Max :
5VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
41.28mm L x 33.32mm W
Termination Style :
PC Pin
Type :
Laminated Core
Voltage - Isolation :
4000Vrms
Voltage - Primary :
115V, 230V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 12V, Series 24V
Weight :
0.37 lb (167.83 g)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FIXED IND 70.05UH 9.7A 24MOHM TH
    FIXED IND 500MH 300MA 30OHM CHAS
    FIXED IND 1H 240MA 50 OHM CHASS
    FIXED IND 10H 90MA 270 OHM CHASS
    FIXED IND 320MH 600MA 10 OHM