1182U110P
Номер детали производителя:
1182U110P
Производитель/бренд:
Hammond Manufacturing
Часть описания:
PWR XFMR TORO 1500VA CHAS MT
Состояние запаса:
9
Производитель :
Hammond Manufacturing
Категория продукта :
Силовые трансформаторы
Center Tap :
No
Current - Output (Max) :
Parallel 13.6A, Series 6.8A
Height - Seated (Max) :
82.55mm
Mounting Type :
Chassis Mount
Power - Max :
1500VA
Primary Winding(s) :
Dual
Product Status :
Active
Secondary Winding(s) :
Dual
Size / Dimension :
187.96mm Dia
Termination Style :
Wire Leads
Type :
Toroidal
Voltage - Isolation :
4000Vrms
Voltage - Primary :
117V
Voltage - Secondary (Full Load) :
Parallel 110V, Series 220V
Weight :
24 lbs (10.9 kg)
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    BATT HOLDER AAA 2 CELL WIRE LEAD
    BATT CONNECT SNAP 9V 1 CELL WIRE