SG100200R-48
- Номер детали производителя:
- SG100200R-48
- Производитель/бренд:
- Leader Tech Inc.
- Часть описания:
- .100"H X .200"W X 48"L--RECTANGU
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория продукта :
- RFI и EMI - контакты, палец и прокладки
- Attachment Method :
- Height :
- 0.100" (2.54mm)
- Length :
- 4.00' (1.22m)
- Material :
- Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 70°C
- Plating :
- Plating - Thickness :
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangle
- Type :
- Fabric Over Foam
- Width :
- 0.200" (5.08mm)