AW24RUH-H2-AA
Номер детали производителя:
AW24RUH-H2-AA
Производитель/бренд:
Artaflex Inc.
Часть описания:
RF TXRX MOD ISM > 1GHZ U.FL TH
Состояние запаса:
123
Производитель :
Artaflex Inc.
Категория продукта :
Модули радиочастотного приемопередатчика и модемы
Antenna Type :
Antenna Not Included, U.FL
Current - Receiving :
20mA ~ 23mA
Current - Transmitting :
195mA
Data Rate :
1Mbps
Frequency :
2.4GHz
Memory Size :
Modulation :
DSSS, GFSK
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
Module
Power - Output :
21dBm
Product Status :
Obsolete
Protocol :
RF Family/Standard :
General ISM > 1GHz
Sensitivity :
-93dBm
Serial Interfaces :
SPI
Utilized IC / Part :
CYRF7936
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.6V