330S6100
Номер детали производителя:
330S6100
Length - Blade :
4.00" (101.6mm)
Length - Overall :
8.54" (217.0mm)
Size :
6mm x 100mm
Tip Type :
Slotted
  • Klein Tools
    SCREWDRIVER PHILLIPS #3 11"
  • GEDORE Tools, Inc.
    VDE SCREWDRIVER 8 MM
  • Klein Tools
    SCREWDRIVER SLOTTED 5/16" 10.94"
    SCREWDRIVER SLOTTED 1/4" 14.34"
  • Phoenix Contact
    SCREWDRIVER SLOTTED 0.8X4MM 7.8"