QAM-RX5-433
Номер детали производителя:
QAM-RX5-433
Производитель/бренд:
RF Solutions
Часть описания:
RF RECEIVER AM 433MHZ MODULE
Производитель :
RF Solutions
Категория продукта :
РЧ приемники
Antenna Connector :
PCB, Through Hole
Applications :
Remote Control, RKE, Security Systems
Current - Receiving :
4.7mA
Data Interface :
PCB, Through Hole
Data Rate (Max) :
3KHz
Features :
Frequency :
433MHz
Memory Size :
Modulation or Protocol :
AM
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
Module
Product Status :
Obsolete
Sensitivity :
-106dBm
Supplier Device Package :
Module
Voltage - Supply :
2.5V ~ 5.5V