FCB222RJ
Номер детали производителя:
FCB222RJ
Производитель/бренд:
TE Connectivity AMP Connectors
Часть описания:
RES 22 OHM 5% 2W RADIAL
Производитель :
TE Connectivity AMP Connectors
Категория продукта :
Резисторы сквозного отверстия
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Flame Retardant Coating, Safety
Height - Seated (Max) :
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Package / Case :
Radial
Power (Watts) :
2W
Product Status :
Active
Resistance :
22 Ohms
Size / Dimension :
0.197" Dia x 0.756" L (5.00mm x 19.20mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
-80/ +40ppm/°C
Tolerance :
±5%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR MULT-BEAM 33POS EDGE MT
    CONN HEADER HD 96POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 16POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 18POS PCB