JG25-1.5HPX
Номер детали производителя:
JG25-1.5HPX
Часть описания:
25G 1.5" HP SERIES TIP ID .010"
Color :
Red
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.010" (0.25mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)