JG25-0.5X-90
Номер детали производителя:
JG25-0.5X-90
Часть описания:
25G 0.5" IT SERIES TIP ID .012"
Color :
Blue
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.012" (0.31mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)