ANT3216A063R2455A
Номер детали производителя:
ANT3216A063R2455A
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
ANTENNA CHIP 2.4/5GHZ PIFA
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
РЧ антенны
Antenna Type :
Chip
Applications :
ISM, Wi-Fi
Features :
Frequency (Center/Band) :
2.45GHz, 5.5GHz
Frequency Group :
UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency Range :
Gain :
1.59dBi, 2.23dBi
Height (Max) :
0.022" (0.55mm)
Ingress Protection :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Bands :
2
Power - Max :
1 W