SP1110RJT
Номер детали производителя:
SP1110RJT
Производитель/бренд:
TE Connectivity AMP Connectors
Часть описания:
RES SMD 110 OHM 5% 1.5W 2615
Производитель :
TE Connectivity AMP Connectors
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Current Sense, Moisture Resistant
Height - Seated (Max) :
0.112" (2.84mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
Package / Case :
2615 J-Lead
Power (Watts) :
1.5W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
110 Ohms
Size / Dimension :
0.255" L x 0.150" W (6.48mm x 3.81mm)
Supplier Device Package :
SMD
Temperature Coefficient :
±20ppm/°C
Tolerance :
±5%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN HDR MULT-BEAM 33POS EDGE MT
    CONN HEADER HD 96POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 16POS PCB
    CONN HEADER MULTI-BEAM 18POS PCB