AWT6171RM15P8
Номер детали производителя:
AWT6171RM15P8
Производитель/бренд:
Anadigics
Часть описания:
IC AMP GSM 824MHZ-849MHZ/880MHZ
Производитель :
Anadigics
Категория продукта :
ВЧ усилители
Current - Supply :
Frequency :
824MHz ~ 849MHz, 880MHz ~ 915MHz, 1.71GHz ~ 1.785GHz, 1.85GHz ~ 1.91GHz
Gain :
Mounting Type :
Surface Mount
Noise Figure :
P1dB :
34.8dBm
Package / Case :
18-SMD Module
Product Status :
Active
RF Type :
GSM, PCS, DCS
Supplier Device Package :
Test Frequency :
824MHz ~ 849MHz
Voltage - Supply :
3V ~ 4.8V