SM-22K700FE6
Номер детали производителя:
SM-22K700FE6
Производитель/бренд:
Vishay / Dale
Часть описания:
RES SMD 2.7K OHM 1% 1W
Производитель :
Vishay / Dale
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Height - Seated (Max) :
0.125" (3.18mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 275°C
Package / Case :
2615 (6538 Metric), J-Lead
Power (Watts) :
1W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
2.7 kOhms
Size / Dimension :
0.260" L x 0.155" W (6.60mm x 3.94mm)
Supplier Device Package :
SM2
Temperature Coefficient :
±20ppm/°C
Tolerance :
±1%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB