S3-0R01J8
Номер детали производителя:
S3-0R01J8
Производитель/бренд:
Riedon
Часть описания:
RES 0.01 OHM 5% 3W 6327
Производитель :
Riedon
Категория продукта :
Чип-резистор — для поверхностного монтажа
Composition :
Wirewound
Failure Rate :
Features :
Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Height - Seated (Max) :
0.268" (6.80mm)
Number of Terminations :
2
Operating Temperature :
-55°C ~ 275°C
Package / Case :
6327 J-Lead
Power (Watts) :
3W
Product Status :
Active
Ratings :
Resistance :
10 mOhms
Size / Dimension :
0.626" L x 0.272" W (15.90mm x 6.90mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
Tolerance :
±5%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE CRTRDGE 250A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 110A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 150A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 350A 300VAC/125VDC
    FUSE CRTRDGE 175A 300VAC/125VDC
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
S3-05-C Sensata Technologies – Cynergy3 4 RELAY REED C/O 5V
S3-05-CM Sensata Technologies – Cynergy3 5 RELAY REED C/O 5V